Zbiorniki do produkcji piwa

W powietrzu już czuć wiosnę, zatem rozpoczęcie sezonu piwnego coraz bliżej. Dział zbiorników ze stali kwasoodpornej nie próżnuje i pomaga browarom jak najlepiej przygotować się do tego intensywnego czasu w ciągu roku.
W tym celu, staramy się jak najszybciej kończyć projekty związane z produkcją urządzeń i zbiorników dla browarnictwa. Wszystko po to, aby na zakupionym u nas sprzęcie browarniczym można było zacząć warzyć piwo jeszcze przed sezonem.
Na zamówienie browaru z Bydgoszczy ukończyliśmy właśnie kadź zacierno-warzelną do produkcji piwa. Kadź w całości wykonana była ze stali kwasoodpornej. Jej pojemność to 50hl.
Prace trwają również przy kolejnej kadzi zacierno-warzelnej o tej samej pojemności. Zamawiającym drugą kadź jest browar z okolic Żywca.
W poniedziałek zaś zostały wywiezione 4 zbiorniki fermentacyjne o pojemnościach po 20hl i 40hl do browaru z okolic Wrocławia.
Na ukończeniu są również 4 fermentory o pojemności 55hl każdy oraz kadź filtracyjna o średnicy sita 2100mm dla browaru z pogranicza Wielkopolski i Dolnego Śląska.
Zatem, czekamy na rozpoczęcie sezonu
Póki co, kilka zdjęć zbiorników dla przemysłu browarniczego naszej produkcji: