Share on facebook

GALA FIRM RODZINNYCH 2019

Nieco ponad 3 tygodnie temu wzięliśmy udział w uroczystej gali wręczenia wyróżnień w ramach Forum Firm Rodzinnych 2019 „Forbesa”. Przyznano statuetki i dyplomy dla Najcenniejszych Firm Rodzinnych w województwie mazowieckim i podlaskim.

Jest nam niezmiernie miło, gdyż ranking „Firm Rodzinnych” to zestawienie przedsiębiorstw wiarygodnych, rzetelnych i transparentnych. Firm, które cieszą się nieposzlakowaną opinią. Przedsiębiorstw, aktywnie wspierających rozwój społeczności lokalnej i będących w regionie najbardziej dynamicznymi w rozwoju firmami – Forbes.pl.

Podczas gali tradycyjnie odbyła się debata, podczas której mowa była o przewadze firm rodzinnych w rodzimej gospodarce. Można było dojść do wniosku, że firmy rodzinne są decydującym elementem naszej gospodarki. Dzieje się tak dlatego, że są bardziej zorientowane na potrzeby swoich pracowników i odpowiedzialne społecznie; to historie ludzi, którzy budują biznes na fundamentach wartości rodzinnych. Jako firma rodzinna działająca na rynku już ponad 20 lat wiemy to najlepiej.

Jeszcze raz gratulujemy wyróżnionym oraz dziękujemy organizatorom za zaproszenie.

Poniżej link do artykułu w magazynie Forbes:

httpss://www.forbes.pl/forum-firm-rodzinnych/2019/artykuly/forum-firm-rodzinnych-2019-gala-dla-firm-z-mazowieckiego-i-podlaskiego/3cwlqfh

Do zobaczenia za rok 🙂