Share on facebook

MIESZALNIK ZE STALI KWASOODPORNEJ

Kolejny zbiornik ze stali kwasoodpornej wyjechał z naszej firmy. Był to mieszalnik trzypłaszczowy, z płaszczem pillow-plate sięgającym do poziomu medium. Pojemność nominalna mieszalnika to 1,3m3. Zbiornik przeznaczony jest do mieszania kapusty i grzybów. W procesie mieszania uzyskujemy farsz, który można wykorzystać zarówno jako nadzienie do krokietów, pierogów, naleśników czy innych wyrobów gastronomicznych.

Mieszalnik posadowiony jest na specjalnej konstrukcji, która umożliwia pochylenie zbiornika o 45 stopni względem podłoża. Dzięki temu, obsługa mieszalnika staje się dużo wygodniejsza i prostsza. Mieszalnik wyposażyliśmy w mieszadło dwuramienne, wstęgowo-ramienne ze skrobakami. Sam proces mieszania jest sterowany poprzez szafkę sterowniczą wyposażoną we włącznik mieszadeł, wyłącznik bezpieczeństwa, regulator temperatury oraz programator pracy czasowej.

Pokrywa górna zbiornika otwiera się zarówno za pomocą motoreduktora, jak również ręcznie.

Jest to kolejny mieszalnik ze stali kwasoodpornej dla tego klienta. Liczymy, że nie ostatni 🙂

Poniżej kilka zdjęć oraz filmik, na którym możemy zobaczyć mieszadło w trakcie pracy oraz proces otwierania pokrywy górnej oraz włazu dolnego.

httpss://www.youtube.com/watch?v=66NucR9GJdg