Share on facebook

Mieszalniki ze stali kwasoodpornej na olej spożywczy

Kolejny projekt działu zbiorników ze stali kwasoodpornej zakończony. Tym razem na zlecenie producenta produktów drobiowych wykonaliśmy 2 mieszalniki ze stali kwasoodpornej na olej spożywczy o pojemności 5m3 i 25m3. Zbiorniki wyposażone zostały w mieszadła łopatowe, głowice myjące przystosowane do mycia CIP oraz dwusekcyjne przewody grzewcze pozwalające na utrzymanie temperatury w zakresie 20÷40°C.
Dodatkowo, na zamówienie klienta wykonano instalację rozładowczo-załadowczo: instalację rozładowczą cysterny do zbiorników 25m3 i 5m3; instalację dostarczenia produktu ze zbiornika 25m3 do zbiornika buforowego oleju świeżego oraz instalację powrotu produktu ze zbiornika buforowego do zbiorników 25m3 i 5m3.
Układ sterowania całej instalacji zamontowany został w szafie umieszczonej w wyznaczonym miejscu na hali produkcyjnej. Sterowanie odbywać się będzie z poziomu dwóch paneli dotykowych, których jeden będzie umieszczony przy zbiornikach a drugi na hali produkcyjnej. Z obydwu paneli możliwe jest sterowanie oraz kontrola całego układu.