Share on facebook

ZBIORNIKI DO WARZELNI 30HL

Dobór urządzeń w browarze odgrywa podstawową rolę w jego późniejszym funkcjonowaniu. Zastosowane w browarze zbiorniki mają bezpośrednie przełożenie na jakość produkowanego w nich piwa. W końcu, dobre piwo zaczyna się w zbiorniku. Dlatego też, niezwykle istotny jest wybór dobrego producenta zbiorników.

Hydro-Instal ze swoim bogatym doświadczeniem w branży browarniczej może wyprodukować zbiorniki zarówno dla dużych browarów, ale również dla browarów restauracyjnych i rzemieślniczych. Nasze zbiorniki produkujemy ze stali kwasoodpornej i nierdzewnej. Zbiorniki ze stali szlachetnych nie tylko gwarantują najwyższą jakość warzonego w nich piwa, ale również bardzo dobrze wyglądają. Jest to niezwykle istotne choćby w browarach restauracyjnych, gdzie cały sprzęt jest wystawiony na oczy wielu odwiedzających gości.

Nasz ostatni klient z branży browarniczej wiedział co robi, wybierając Hydro-Instal jako producenta zbiorników do swojego browaru. W poniedziałek, wywieźliśmy mu zbiorniki do warzelni, tj. kadź zacierną, kocioł zacierny, kocioł warzelny, kadź filtracyjną, zbiornik pośredni oraz whirpool a także zbiornik na śrutę.  Mimo niesprzyjających warunków pogodowych, zbiorniki zostały rozładowane i posadowione wewnątrz budynku. Na efekt końcowy musimy jeszcze trochę poczekać ale widok warzelni już cieszy oko, zarówno Inwestora, jak i nasze.

Poniżej kilka zdjęć zbiorników: