Share on facebook

ZBIORNIKI MAGAZYNOWE I PROCESOWE DO KLEJU

W ramach długoletniej współpracy z jednym z globalnych producentów etykiet samoprzylepnych wykonaliśmy i zamontowaliśmy kolejne zbiorniki magazynowe i procesowe do kleju. W zakresie projektu było wykonanie 14 zbiorników o łącznej pojemności ponad 300m3. Były to takie zbiorniki i mieszalniki, jak:

  • Zbiorniki magazynowe do kleju o pojemności 58m3 w ilości 5 szt.  Zbiorniki przeznaczone do utrzymania stałej konsystencji magazynowanych produktów w temperaturze 20-25ºC. Były to zbiorniki jednopłaszczowe, wyposażone w mieszadła łopatowe zbudowane z 6 sztuk łopat o średnicy 2000mm. Dodatkowo, do zbiorników zamontowaliśmy drabiny z koszami ochronnymi zabezpieczającymi przed upadkiem. Zbiorniki, w związku z ograniczeniem przestrzeni w miejscu posadowienia, częściowo musieliśmy składać u klienta.
  • Mieszalniki o pojemności 1,1m3 w ilości 2 sztuki to zbiorniki jednopłaszczowe, bezciśnieniowe z mieszadłem łopatowym.
  • Mieszalniki o pojemności 1,5m3 w ilości 6 sztuk to zbiorniki jednopłaszczowe, bezciśnieniowe z mieszadłem łopatowym.
  • Zbiornik magazynowy o pojemności 2,4m3 w ilości 1 sztuka to zbiornik jednopłaszczowy, bezciśnieniowy przeznaczony do magazynowania produktów zaliczanych do grupy II.

Wszystkie zbiorniki wykonaliśmy ze stali kwasoodpornej. Zbiorniki wyposażone w niezbędne króćce technologiczno-pomiarowe.

Poniżej kilka zdjęć z produkcji oraz miejsca montażu: