Share on facebook

GORĄCZKA PIĄTKOWEJ NOCY

W miniony piątek nasza firma przeniosła się, jak za sprawą czarodziejskiej różdżki, do lat 80-tych ubiegłego stulecia.

A to wszystko dzięki imprezie andrzejkowej, która była jednocześnie okazją do integracji całego zespołu. Nic bowiem tak efektywnie nie buduje trwałych relacji  między pracownikami, jak dobra zabawa, atmosfera radości i swobodny klimat.  Tej nocy królowała muzyka w stylu disco. I to nie tylko ta z lat 80/90, ale również inne znane wszystkim hity z list przebojów najpopularniejszych stacji radiowych. Niezapomniane przeboje rozgrzały do czerwoności wszystkich uczestników. Kolorowe światła, kula dyskotekowa, stroje z epoki. To wszystko sprawiło, że parkiet był pełny.

Dodatkową atrakcją była fotobudka, która dała wszystkim uczestnikom wiele radości, śmiechu i szampańskiej zabawy. Wszystko uwiecznione zostało na zdjęciach, które mogliśmy zobaczyć już po kilku sekundach. Odpowiednio spersonalizowane i obrandowane, na zawsze będą nam przypominać o świetnej zabawie.

Uczestnicy imprezy mieli do dyspozycji nieograniczoną liczbę zdjęć, zestaw przeróżnych gadżetów, a przede wszystkim opiekę animatora, który zadbał o wysoki poziom zabawy i jej niezakłócony przebieg.

Poza tym, zabawy prowadzone przez profesjonalnego konferansjera, konkursy, gry, wspaniałe jedzenie. Zniknęły wszelkie podziały, relacje podwładny – przełożony. Najważniejsza była dobra zabawa. Wszystko to stworzyło klimat, którego długo nie zapomnimy.

Organizatorom i uczestnikom dziękujemy za wspaniałą zabawę.

Poniżej kilka zdjęć.