Share on facebook

PRODUKCJA ZBIORNIKÓW ZE STALI KWASOODPORNEJ I NIERDZEWNEJ W DOBIE PANDEMII

Nie ma się co oszukiwać, pandemia koronawirusa zmieniła sposób pracy w naszej firmie. Tam, gdzie to możliwe, pracownicy wykonują swoje obowiązki zdalnie. Ze współpracownikami i kontrahentami kontaktujemy się głównie telefonicznie, bądź poprzez email. Ograniczyliśmy wszelkie wyjazdy do minimum. Stosujemy system dwuzmianowy nie tylko na halach produkcyjnych, ale również w biurze. Wszystko po to, aby dbać o zdrowie naszych pracowników i ich rodzin.

Dzięki szybkim decyzjom i wcześnie podjętym działaniom udało się nam utrzymać efektywność pracy naszego zakładu. Pomimo zaistniałej sytuacji związanej z pandemią Covid-19, firma Hydro-Instal na bieżąco realizuje wszystkie napływające zapytania i zamówienia oraz dostawy. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań aby służyć Państwu naszą pomocą i rozwiązywać kolejne tematy.

Nasz dział produkcji zbiorników ze stali kwasoodpornej i nierdzewnej działa pełną parą. Mamy tu zarówno zbiorniki magazynowe, zbiorniki CIP i mieszalniki służące do produkcji, mieszania czy buforowania ekstraktów roślinnych. Na ukończeniu są również zbiorniki do warzelni, fermentowni i leżakowni dla jednego z nowo budowanych browarów.

Na transport zaś czeka mieszalnik do kapusty.

Rozpoczęliśmy również prace przy nowych tematach, tj. zbiornik magazynowy z wężownicami dla przemysłu chemicznego, czy zbiornik magazynowy na mleko.

Oczywiście, napotykamy na liczne trudności, ale staramy się je eliminować i produkować dalej. Poniżej kilka zdjęć zbiorników z naszej hali produkcyjnej: